Заклад дошкільної освіти №2 "Рукавичка" Павлоградської міської ради

Мова освітнього процесу

Мова  освітнього процесу - українська

Навчальний процес

На основі Базового компоненту дошкільної освіти і обраних освітніх програм  змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, пріоритетними напрямками роботи вважати:   - національно-патріотичне виховання;

- еколого-природниче виховання;

- комунікативно-мовленнєвий розвиток.

Враховуючи досягнення і перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

1. Формувати комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників через різні види ігової діяльності.

2. Продовживати роботу з використання ефективних здоров'язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя, свідомого ставлення до власного життя та  безпеки.

3. Розпочати роботу з формування  екологічної компетентності у дітей шляхом використання програми Сталого розвитку.

У дошкільному закладі встановлено 5-денний навчально-виховний тиждень. Мова навчання та виховання дітей у дошкільному навчальному закладі - українська.